Belépés
Keresés

Elfelejtett jelszó
Termék kereső
Ref szám:
vagy magyarnév:
vagy angolnév:
Keresés kifejezésre:
Start Page Centrum léčby zneužívání návykových látek


Centrum léčby zneužívání návykových látek


Problematika zneužívání alkoholu a drog se zdaleka netýká jen dospělé populace. právě kvůli návykovým látkám a jejich dopadu na tělesné a duševní zdraví.rádi bychom Vás pozvali na únorový Otevřený mezioborový seminář na téma HIV, AIDS a zneužívání návykových látek Seminář se koná v úterý 12. února 2019 od 13:00 do 15:00 hod v prostorách Prev-Centrum, z.ú., Ambulantní léčby (vchod horní brankou). Přednášet bude Alena Kloučková.ochrana veřejnosti před důsledky plynoucích ze zneužívání návykových látek. Cílová skupina Terénního programu Arkáda. Osoby starší 15 let, kteří jsou ohroženi závislostí nebo jsou závislí na nelegálních návykových látkách, uživatelé alkoholu, kteří nejsou v kontaktu s žádnou odbornou institucí.centrum léčby zneužívání alkoholuVážené kolegyně, vážení kolegové, dovolujeme si Vás pozvat na únorový seminář na téma „HIV, AIDS a zneužívání návykových látek“, který bude lektorovat Alena Kloučková. Seminář se koná 12. února od 13.00 v prostorách Ambulantní léčby, registrace účastníků proběhne ve 12.45.ochrana veřejnosti před důsledky plynoucích ze zneužívání návykových látek. Cílová skupina Terénního programu Arkáda. Osoby starší 15 let, kteří jsou ohroženi závislostí nebo jsou závislí na nelegálních návykových látkách, uživatelé alkoholu, kteří nejsou v kontaktu s žádnou odbornou institucí.Služby rodinné terapie poskytujeme rodinám, které se potýkají s konflikty, problémy ve vztazích, v komunikaci atp. Tyto potíže mohou přímo přispívat k problémům v chování u dětí, ke zneužívání návykových látek nebo jinému rizikovému chování, problémům ve škole nebo dalším psychickým problémům.

Some more links:
-> fórum lidí, kteří porazili alkoholismus
3 Integrace systémů léčby zneužívání látek systémy léčby“ [integrated treatment (systems)] a „užívání návykových látek“ (substance abuse), se vztahuje k integraci péče o duševní zdraví a programů léčby užívání látek u pacientů s duální diagnózou (komorbidita užívání návy-kových látek a těžké.Co ve spolupráci s námi vyřešíte: Problémy s užíváním legálních návykových látek; Problémy s užíváním nelegálních návykových látek.ochraně společnosti před negativními důsledky zneužívání návykových látek. vytvářejících komplexní systém prevence, péče a léčby drogových závislostí.
-> rehabilitace po léčbě alkoholismu
Vzdělávání v oblasti zneužívání návykových látek - přehled návykových látek, účinky, rizika užívání návykových látek v těhotenství, možnosti intervencí v různých stádiích užívání NL ; Poradenství při práci s rodiči užívajícími návykové látky.Projekty specifické primární prevence realizované ve školách a školských zařízeních zaměřené na práci s rizikovou populací (projekty zaměřené na problematiku prevence užívání návykových látek, šikany, násilí, domácího násilí, komerčního sexuálního zneužívání, záškoláctví apod.).Celodenní interaktivní program zaměřený na prevenci zneužívání návykových látek pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a studenty středních škol a učilišť; Beseda pro rodiče ve školách.
-> jak léčit alkoholismus
Celodenní interaktivní program zaměřený na prevenci zneužívání návykových látek pro žáky 8. a 9. tříd základních škol a studenty středních škol a učilišť; Beseda pro rodiče ve školách.změn směrem k návratu do společnosti a k životu bez zneužívání návykových látek. Poradenské služby jsou poskytovány i rodinným příslušníkům a jiným blízkým osobám uživatelů návykových látek, kteří potřebují orientaci v problematice a odbornou podporu. Poskytované služby: sociální poradenství.Možnosti prevence zneužívání návykových látek (prevence závislostí ve školách, postupy ve riziko zástavy dechového centra v mozku a zadušení, smrtelné ohrožení Léčba alkoholismu se děje na několika úrovních (farmakologická, .
-> kódování alkoholismu v orsha
Poskytované služby snižují rizika a důsledky zneužívání návykových látek, umožňují návykových látek motivované k abstinenci k léčbě závislosti a návratu.Při návštěvě odborníka nebo odvykacího centra se nejprve zhodnotí vážnost stavu školách spuštěny programy pro prevenci zneužívání návykových látek.změn směrem k návratu do společnosti a k životu bez zneužívání návykových látek. Poradenské služby jsou poskytovány i rodinným příslušníkům a jiným blízkým osobám uživatelů návykových látek, kteří potřebují orientaci v problematice a odbornou podporu.
-> alkoholismus očima teenagera
Služby rodinné terapie poskytujeme rodinám, které se potýkají s konflikty, problémy ve vztazích, v komunikaci atp. Tyto potíže mohou přímo přispívat k problémům v chování u dětí, ke zneužívání návykových látek nebo jinému rizikovému chování, problémům ve škole nebo dalším psychickým problémům.Poslání. Posláním Kontaktního centra v Olomouci je poskytovat na území města Olomouce a v jeho okolí spektrum sociálních a adiktologických služeb uživatelům nealkoholových návykových látek a jejich blízkým, kteří se v této souvislosti ocitli v tíživé životní situaci, jsou ohroženi rizikovým chováním nebo se již rizikově chovají.16. listopad 2013 Pro závislé na opoidech je poskytována komplexní substituční léčba poradenství v oblasti zneužívání návykových látek a léčbě závislostí, .
Centrum léčby zneužívání návykových látek:

Rating: 596 / 887

Overall: 613 Rates
Acme droga z alkoholismu +36 30 311-7007 © 2009 Janssen Hungary Kft. Minden jog fenntartva
x
Feliratkozás hírlevélre


A hírlevélben értesülhet legújabb termékeinkről, akcióinkról, tanfolyamainkról és sok hasznos tudnivalóról a Jannsen Cosmeceutical-lal kapcsolatosan. Amennyiben regisztrált partnerünk, nem kell a hírlevélre külön jelentkeznie, azt automatikusan küldjük Önnek, hacsak korábban le nem mondta és ismételten kapni kíván.
lidové prostředky pro závislost na alkoholu
Kérjük adja meg a regisztrációnál megadott e-mail címét!

problém nebo problémy s alkoholem v rodině