Belépés
Keresés

Elfelejtett jelszó
Termék kereső
Ref szám:
vagy magyarnév:
vagy angolnév:
Keresés kifejezésre:
Start Page Online 1 kanálová premiéra. "kolik přestat pít."


Online 1 kanálová premiéra. "kolik přestat pít."
kódování od alkoholismu jakPoradna · Online rezervace · Moje lékárny · Seznamy 1. Jak často se napijete nějakého alkoholického nápoje včetně piva? Nikdy Kolik sklenic alkoholického nápoje si dáte v typický den, kdy něco pijete? Jak často jste během posledních 12 měsíců zjistil/a, že nejste schopen/schopna přestat pít, jakmile začnete.Ve formuláři vyplňte čas, kdy jste začali pít, dále vaši hmotnost a zaškrtněte, zda jste muž, či žena. Pro každou hodinu stráveného u sklenky můžete vyplnit dva .Alkoholik.cz - web o alkoholismu a jeho léčbě. Potřeboval bych poradit jak přestat pít (1/9) - Alkoholik.cz - Jsem alkoholik a nevím co dál - Fórum alkoholik.cz .17. leden 2017 Pití alkoholu může mít negativní vliv na celkové fyzické i psychické zdraví. Významně rovněž ovlivňuje rodinný a společenský život. Alkohol .Alkoholik.cz - web o alkoholismu a jeho léčbě. chci přestat pít (1/28) - Alkoholik.cz - Jsem alkoholik a nevím co dál - Fórum alkoholik.cz Fórum.

Some more links:
-> spojení genu alkoholismu s rozštěpem rtu

-> psychologické sezení z stahování alkoholismu

-> léčba alkoholismu Kirovograd

-> závislost na alkoholu a jeho prevalence

-> alkoholismus léčba psychoanalysis fórum

Online 1 kanálová premiéra. "kolik přestat pít.":

Rating: 70 / 40

Overall: 559 Rates
Vladimir regionální úřad All-ruské charitativní nadace bez alkoholismu a drogové závislosti +36 30 311-7007 © 2009 Janssen Hungary Kft. Minden jog fenntartva
x
Feliratkozás hírlevélre


A hírlevélben értesülhet legújabb termékeinkről, akcióinkról, tanfolyamainkról és sok hasznos tudnivalóról a Jannsen Cosmeceutical-lal kapcsolatosan. Amennyiben regisztrált partnerünk, nem kell a hírlevélre külön jelentkeznie, azt automatikusan küldjük Önnek, hacsak korábban le nem mondta és ismételten kapni kíván.
po léčbě alkoholismu
Kérjük adja meg a regisztrációnál megadott e-mail címét!

gloria anonymní recenze léčby alkoholu