Belépés
Keresés

Elfelejtett jelszó
Termék kereső
Ref szám:
vagy magyarnév:
vagy angolnév:
Keresés kifejezésre:
Home Psycholog závislosti


Psycholog závislosti


Mgr.Zuzana Wernerová klinický psychológ, psychoterapeut. Som hĺbavý introvert a tak som prirodzene odjakživa inklinovala k snahe pochopiť zákutia ľudskej duše, ako sa človek stáva takým aký je, ako fungujú vzťahy, kde sa v ľuďoch berie sila zvládať ťažké životné situácie, či naopak prečo ľudia prepadávajú depresii, závislosti, či iným duševným chorobám.V rámci psychoterapie sa v našej ambulancii venujeme liečbe psychických porúch (depresia, úzkosť, fóbie, obsedantno-kompulzívne poruchy, zajakavosť, závislosti a iné).Súkromná prax klinickej psychológie a psychoterapie so zameraním na oblasť drogových závislostí, závislosti od alkoholu a závislostí od činností.A v takovýchto případech jsou tady naši psychologové, kteří Vám pomohou zbavit se stresu, napětí, úzkosti, strachu a obav, závislosti, nízkého sebevědomí, ostychu v mezilidských vztazích a problémů s komunikací.alkoholismus esperal metodaI nejmenší děti se stávají tak závislými na iPadech a chytrých telefonech, že to vyžaduje zásah psychiatrů. Jak upozornil list The Daily Telegraph, nejmladší známé pacientce, která se v Británii léčí z této závislosti, jsou pouhé čtyři.Rizikem vzniku závislosti je často opakovaná zkušenost, která spojuje hrací aktivitu s uvolněním úzkosti, odbourání stresu, eliminací pocitu prázdnoty nebo s dosažením euforického pocitu. A je jedno, jestli sázíte na koně, hrajete online hry nebo „strkáte“ peníze do automatu.Moja prax klinickej psychológie a psychoterapie v Bratislave je jednou z mála súkromných psychologických pracovísk na Slovensku so špecifickým zameraním na oblasť drogových závislostí, závislosti od alkoholu a závislostí od činností ako je patologické hranie.Venujem sa najmä koučingu, psychoanalytickej psychoterapii (terapeut vo výcviku), práci so snom a hypnóze. Ponúkam služby psychológa ako párové poradenstvo, riešenie konfliktov v rodine, alebo na pracovisku. Sedenia vediem individuálne, párové a skupinové v závislosti od voľby klienta, alebo môjho doporučenia.

Related queries:
-> modlitba od alkoholismu Štěpánova
Viac ako 15 rokov pôsobím ako klinický psychológ a psychoterapeut v odbore liečby syndrómu závislosti, spočiatku ako psychológ v Odbornom psychiatrickom ústave na Prednej Hore, potom od roku 2000 ako vedúci klinický psychológ a psychoterapeut v Centre pre liečbu drogových závislostí v Bratislave.Další závislosti se rozvíjejí při neřešení problému, ale snahou o zmírnění jeho dopadu (léky proti úzkosti a bolesti). Jiné závislosti vznikají jako náhradní životní program, únik z reality, která nám nevyhovuje a kterou nedokážeme změnit. To všechno může potkat kohokoliv.V padesátých a šedesátých letech minulého století se zdálo, že vědci stojí už jen krůček od dalšího velkého úspěchu – objevení mechanismu drogové závislosti.Ambulancia klinickej a poradenskej psychológie, biofeedback a neurofeedback terapie, Narrativelife s.r.o. - PhDr. Mária Sopková. T. Andrašovana 46, 97401 .
-> lidová metoda z alkoholismu
Terapie závislostí - Závislost na hraní, patologické hráčství, závislost alkoholu a jiné závislosti. Poradenství, pomoc a léčba.Psychologie - závislosti - závislosti na alkoholu. Alkoholismus nebo též závislost na alkoholu, opilství je chronické recidivující onemocnění postihující nejen celou osobnost postiženého jedince po stránce psychické a fyzické, ale i jeho blízké, zvláště pak rodinné příslušníky.Psychologie závislosti na nakupování Závislost na nakupování neboli oniománie se v dnešní době stává čím dál častější. Když člověk překročí meze běžného konzumu a k závislosti se „pronakupuje“, cesta zpátky není lehká a vyžaduje pomoc psychologa.Kurz Závislosti. Závislosť na Objednať… Závislosť na jedle a prejedanie sa – Existuje aj závislosť na jedle. Čo s tým Vám príde poradiť klinický psychológ.
-> inženýři alkoholismu dlouho
Závislosti jsou jednou z oblastí, kterým se věnuji dlouhodobě. Pokud se potýkáte s problémy s alkoholem nebo jinými návykovými látkami, nabízím pomoc s jejich řešením. Diskrétnost je samozřejmou součástí spolupráce. Nabízím pomoc těm, kteří sami mají se závislostí problém, ale i jejich blízkým, kteří se chtějí poradit o tom, jak se chovat v situaci, kdy někdo v jejich životě má problém s alkoholem, co mohou čekat, co naopak.Závislost na nakupování neboli oniománie se v dnešní době stává čím dál častější. Když člověk překročí meze běžného konzumu a k závislosti se pronakupuje , cesta zpátky není lehká a vyžaduje pomoc psychologa. Lidé se závislostí na nakupování bývají někdy označováni jako shopaholici.Potom som pracovala v Centre pre liečbu drogových závislostí na Hraničnej ulici a v AT sanatóriu na Jaskovom rade s klientmi závislými na alkohole a iných .Další závislosti se rozvíjejí při neřešení problému, ale snahou o zmírnění jeho dopadu (léky proti úzkosti a bolesti). Jiné závislosti vznikají jako náhradní životní program, únik z reality, která nám nevyhovuje a kterou nedokážeme změnit. To všechno může potkat kohokoliv.
-> reflexní terapie pro alkoholismus
Témy Odpovede Zobrazenia Posledný príspevok; Závislosť na eurole od JuroK » Št Sep 20, 2018 3:22 pm 2 Odpovede 82 Zobrazenia Posledný príspevok od Alžbeta.Seznam %result_count% doktorů, kteří léčí závislosti ve městě Brno. Přečtěte si recenze ne 6.10. po 7.10. út 8.10. Alžběta Michalčíková - psycholog Brno .Mgr. Marcela Šupíková – velmi dobré psycholog, psychoterapeut z města Louny. Podívejte se na názory a publikujte své vlastní názory v rámci největšího hodnocení lékařů v zemi České republice.závislosti. Závislost na marihuaně, léková závislost, kodependence, závislost na kyberprostoru.
-> alkoholismus fórum o lécích
Jaké jsou kořeny závislosti? Známý autor Heinz-Peter Röhr je vztahuje k touze po blízkosti, lásce, uznání. Léčba závislosti podle něj vyžaduje upřímné uznání vlastní nemoci, které lze zpracovat jen skrze truchlení.Vznik závislosti je pravděpodobný u většiny látek nebo chování, které přímo způsobují intenzivní pocit úlevy a potěšení nebo zbavují bolesti. Pokud je však tento přínos spojen s výraznými škodami na zdraví nebo na společenských vztazích a pokud člověk ztrácí schopnost přínosy a rizika racionálně zvažovat, jde o patologickou závislost.8. feb. 2016 témy závislostí (alkohol a podobne) Závislostiam a ich liečeniu sa venuje od roku 2008 ako psychológ a od roku 2015 ako klinický psychológ .Názov PsychoLOG-IN vo svojej podstate vychádza z viacerých symbolov. Základ slova tvorí pojem PsychoLOG, pretože sme psychologickým pracoviskom. LOG ako logos – v preklade zmysel. Sme totiž presvedčení, že náš život má zmysel a našou úlohou je ho odhaliť, naplniť a uskutočniť.
Psycholog závislosti:

Rating: 150 / 417

Overall: 491 Rates
proti alkoholismu +36 30 311-7007 © 2009 Janssen Hungary Kft. Minden jog fenntartva
x
Feliratkozás hírlevélre


A hírlevélben értesülhet legújabb termékeinkről, akcióinkról, tanfolyamainkról és sok hasznos tudnivalóról a Jannsen Cosmeceutical-lal kapcsolatosan. Amennyiben regisztrált partnerünk, nem kell a hírlevélre külön jelentkeznie, azt automatikusan küldjük Önnek, hacsak korábban le nem mondta és ismételten kapni kíván.
co může léčit alkoholismus
Kérjük adja meg a regisztrációnál megadott e-mail címét!

biologických testů na alkoholismus