Belépés
Keresés

Elfelejtett jelszó
Termék kereső
Ref szám:
vagy magyarnév:
vagy angolnév:
Keresés kifejezésre:
Home Knihy o drogách a alkoholismu


Knihy o drogách a alkoholismu


Alkoholismus jako nemoc - psychika, somatika Druhotné nemoci k alkoholismu Mráčková, E. Alkohol, drogy, hazardní hra a život ohrožující události.O potížích s alkoholem se mluví neprávem málo a proto jsem se v roce 2003 rozhodl vytvořit web o této problematice. Web jsem sepsal na základě autentických zkušeností (samozřejmě ne vlastních) a dále knih, článků, TV pořadů, dokumentů. Nejsem však odborníkem na tématiku závislosti na návykových látkách.- Kniha Panáček je svéráznou autobiografickou výpovědí o celoživotním boji se závislostí na alkoholu. Autor v ní věrně popisuje, jak alkohol plíživě začal ovládat jeho život.Autoři provedli průzkum o tom , co si veřejnost myslí o drogách a jejich užívání. Zajímali se o to, jak jsou lidé seznámeni s touto problematikou, co vede lidi k užívání drog apod. Jsou zde uvedeny i některé statistické údaje. Ty však nejsou pro nás příliš aktuální, protože byla kniha vydána.kódování z vložení alkoholismuAlkoholik.cz - web o alkoholismu a jeho léčbě. Alkohol NE, raději knihu! (29/33) - Alkoholik.cz - Jen tak o alkoholu v běžném životě - Fórum alkoholik.cz Fórum.Před 5 dny Výsledky mnoha analýz poukazují na skutečnost, že v Evropské unii jsou s pitím problémy a že alkohol je v rámci unie drogou číslo jedna.Koupit Koupit eknihu. Výbor krátkých próz Michaila Bulgakova, souborně nazvaný O prospěšnosti alkoholismu, představuje slavného ruského spisovatele v českém prostředí především jako humoristu a satirika.Svědčí o tom otázky: Je sex droga?, Můžu být po drogách impotentní či Je pro feťáka droga uspokojivější než onanie?Několik otázek směřuje k Radku Johnovi a jeho knize Memento, především studenty zajímá, zda se jedná o pravdivý příběh a kde vzal autor jeho námět.

You may look:
-> syndrom amnézie u alkoholismu
Zajímavé knihy na téma alkoholismus v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. ✓ Nejnižší ceny Terminologický slovník z oblasti alkoholu a drog.Články v kategorii „Filmy o alkoholismu“. Zobrazuje se 17 stránek z celkového počtu 17 stránek v této kategorii. Č. Čistý a střízlivý. D. Dnes naposled · Dobří .Psychika se při alkoholismu zásadním způsobem mění. Osobnost postupně degraduje, člověk má častěji sklony k agresivitě, již není tolik společenský a příjemný a postupně se z něj stává duševně oploštělá, konfliktní a málo zajímavá bytost.Knihkupectví Knihy.ABZ.cz - online prodej | ABZ Knihy, a.s. Bonusový program Věrnostní program, v rámci kterého máte možnost zdarma získávat celou řadu atraktivních dárků, chápeme jako odměnu zákazníkovi, který u nás pravidelně nakupuje knihy, a rádi bychom touto formou poděkovali za jeho přízeň.
-> kolik alkoholismu pokračuje
Databáze knih, hodnocení knih, bazar knih, komentáře, soutěž o knihy.A znovu jsem byl fascinovaný. Některé kapitoly by si měl přečíst každý a některé aspoň každý rodič; snad by to naši společnost ovlivnilo aspoň trochu k lepšímu (typicky kapitoly o šikaně, mediálním násilí, alkoholismu a drogách, vztazích mezi rodiči a dětmi).Naši terapeuti o závislostech vědí své. Samozřejmostí je lidský a zároveň odborný přístup. Samozřejmostí je lidský a zároveň odborný přístup. Poskytujeme odbornou poradenskou a terapeutickou péči v oblasti závislostí na alkoholu, marihuaně, drogách, patologickém hráčství či na moderních technologiích.Užívání drog · Alkoholismus Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Drogová závislost: Syrově upřímná exkurze do ponurého světa tvrdých drog. Toxický .
-> dospívající příběhy o alkoholismu
Tvoje dieťa a drogy (Campbell Ross) [Kniha] 2,50 EUR (75.32 SKK) Závislosť na drogách, problém rozšírený od šesťdesiatych rokov, dnes nadobúda ešte hrozivejšie rozmery.Naši terapeuti o závislostech vědí své. Samozřejmostí je lidský a zároveň odborný přístup. Poskytujeme odbornou poradenskou a terapeutickou péči v oblasti závislostí na alkoholu, marihuaně, drogách, patologickém hráčství či na moderních technologiích. Pomůžeme vám i s dalšími projevy nezdravého způsobu života.Knihy v pdf formátu zdarma ke stažení, index autorů. Adámek, Karel - Čechy a Itálie v století XIV. Adámek, Karel V. - Království české VI. - východní Čechy-část druhá.Společnost má sklon zužovat alkoholismus na problém zdravotnický a zdravotnictví, resp. zdravotní výchově přičítat i odpovědnost za jeho prevenci.
-> a testování alkoholismu
Nejlepší knihy s tématem alkoholismus ČBDB.cz - Databáze knih. Štítkem alkoholismus je označeno 56 knih Alkohol, drogy a vaše děti · Karel Nešpor.Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz Nejlépe hodnocené knihy z kategorie Alkoholismus: Démon alkohol. London Na alkoholu, drogách nebo Dostupnost:.A znovu jsem byl fascinovaný. Některé kapitoly by si měl přečíst každý a některé aspoň každý rodič; snad by to naši společnost ovlivnilo aspoň trochu k lepšímu (typicky kapitoly o šikaně, mediálním násilí, alkoholismu a drogách, vztazích mezi rodiči a dětmi).Výbor sedmnácti většinou dosud nevydaných satirických povídek, které vznikly ve 20. letech minulého století. Autor slavného románu Mistr a Markéta v nich čtenáře potěší svým humorem, absurdními situacemi a brilantním glosováním poměrů v tehdejším Rusku.
-> jak přestat pít colu
Kolik mladých lidí díky neznalosti nastoupilo na kolotoč závislostí a marně se snaží vrátit zpět?Tato kniha je určena všem, kteří mají o téma zájem, ale především teenagerům. Je věnována tomu dobrému v každém člověku a měla by pomoci to dobré ochránit. Protože pokud má člověk dostatek informací, může se svobodně a kvalifikovaně rozhodnout.Alkohol, drogy, hazardní hra a život ohrožující události (Karel Nešpor) (73.76 kB) Organizace Anonymní alkoholici představuje pomoc závislým (84.50.- Mrazivý příběh o závislosti, vůli a každodenní snaze přežít - Syrově upřímná exkurze do ponurého světa tvrdých drog. Děsivě přímá kniha Toxický squat od mladé autorky.Trošku osobní AutoKazatel, na téma chlastu co nás baví a jedů, co nás tráví.
Knihy o drogách a alkoholismu:

Rating: 706 / 872

Overall: 129 Rates
lék na léčbu alkoholismu bez +36 30 311-7007 © 2009 Janssen Hungary Kft. Minden jog fenntartva
x
Feliratkozás hírlevélre


A hírlevélben értesülhet legújabb termékeinkről, akcióinkról, tanfolyamainkról és sok hasznos tudnivalóról a Jannsen Cosmeceutical-lal kapcsolatosan. Amennyiben regisztrált partnerünk, nem kell a hírlevélre külön jelentkeznie, azt automatikusan küldjük Önnek, hacsak korábban le nem mondta és ismételten kapni kíván.
lékařské statistiky chronického alkoholismu pro rok 2008
Kérjük adja meg a regisztrációnál megadott e-mail címét!

jak přestat pít terpincode